Předpověď počasí ze dne: 31. 03. 2020 vytvořeno: 31. březen 11:05:36

UBYTOVÁNÍ

Brádlerova bouda:

Kapacita ubytování: 66 lůžek v pokojích s teplou a studenou vodou. Sociální zařízení je na chodbách. Společná noclehárna s 12ti a 10ti lůžky, obě noclehárny mají společné sociální zařízení. Na noclehárně je ubytování pouze s vlastními lůžkovinami (spací pytel), není možnost ubytování se psem. Ubytování se psem je pouze na vyhrazených pokojích. V hlavní budově se nachází restaurace s celoročním provozem, prostorná a prosklená jídelna s projektorem. Z hygienických důvodů je do jídelny vstup se psy zakázán. Dětský koutek se skluzavkou 2,5 m, tabulí na kreslení a spousty dalších hraček. Jídelna je vybavena ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí.

 

V RESTAURACI JE MOŽNÉ PŘIPOJENÍ WI-FI!!

Pro ubytované hosty je v budově uzamykatelná úschovna lyží či kol zdarma. Dětský koutek, vlastní lyžařský vlek.

 


VÁŽENÍ HOSTÉ PROSÍME O AKCEPTOVÁNÍ UBYTOVACÍHO ČASU

Od 14 hodin do 20 hodin.

Pokud se z časových důvodů nelze do této doby ubytovat, informujte nás v dostatečném předstihu. Pokoje je třeba opusti do 10 hodin v den odjezdu.

 

V budově je přísný zákaz používání vlastních topných a varných elektrospotřebičů a kouření!

STRAVOVÁNÍ

 

Snídaně - je podávána v 8:30, formou švédského stolu.

Večeře - je podávána v 18:00, hlavní teplé jídlo.

 

 

Kuchyně je otevřena:

Ne - Čt: od 11:00 do 19:00

Pá - So: od 11:00 do 19:30

 

Obědy lze vybrat z jídelního lístku.

 

Budova má oddělenou restauraci od jídelny, takže i večerní posezení (hry, školení, atd.) může probíhat nezávisle. Na jídelnu je vstup se psy zakázán. Běžný provoz restaurace je zajištěn po celý den.

 

V letním období je v provozu terasa s neopakovatelným výhledem na panorama Špindlerova Mlýna, Medvědína a Svatého Petra. Večer je možnost táboráku a posezení u ohně.