Předpověď počasí ze dne: 31. 03. 2020 vytvořeno: 31. březen 11:05:36

DOPRAVA a PARKOVÁNÍ

AUTEM:

 

V zimě, když na vozovce leží sníh (zjistíte na webové kameře): autem lze dojet pouze do Medvědího kolena.

  • Z Medvědího kolena lze pokračovat pěšky nebo se můžete nechat vyvézt rolbou či skútrem. Vývoz osob i zavazadel je zpoplatněn a hradí se hotově při nástupu.

  • Příjezd do Medvědího kolena je vždy nutný nahlásit 30 min. předem (tj. přibližně při průjezdu Vrchlabím) na tel.: +420 602322032 . Na stejném telefonním čísle Vám bude sdělena informace, kde přesně můžete své vozidlo v Medvědím koleni zaparkovat (parkovací místa jsou omezena). Provozní doba je do 20:00 hodin.

 

V létě, když na silnici neleží sníh (zjistíte na webové kameře): dojezd autem je možný až na Brádlerovy boudy. Vjezd na území Národního parku je i přes zákaz KRNAPu možný, pouze pro ubytované hosty. V létě není parkování v Medvědím koleni možné!

 

  • Hosté, kteří mají rezervované ubytování, dostanou parkovací kartu při příjezdu na Brádlerovy boudy. V případě kontroly stačí mít s sebou vytištěný e-mail potvrzující ubytování, voucher nebo potvrzení v mobilním telefonu. V nouzi volejte správce 606 793 001, pana Petra Bártu.

 

 

Týdenní pobyty (6 a více nocí): zajišťujeme vývoz a svoz zavazadel rolbou z Medvědího kolena ZDARMA.

 

Zkrácené pobyty, kratší jak jeden týden: v den nájezdu je možnost přistavení rolby nebo skútru v dohodnutém čase do Medvědího kolene. Dopravu zavazadel při příjezdu i odjezdu si účastník hradí sám. Po předchozí dohodě lze objednat vývoz i v průběhu pobytu (cesta ze Špindlerova Mlýna, vývoz po skončení lyžování apod.) vždy z Medvědího kolena. Cena dopravy je uvedena v ceníku služeb.

 

AUTOBUSEM:

Autobusové nádraží je v centru Špindlerova Mlýna. Návazná možnost dopravy odtud do Medvědího kolena je autobus kyvadlové dopravy „Špindlerův Mlýn – Špindlerova bouda“, který jezdí z aut. nádraží ve Špindlerově Mlýně vždycky „v půl“ mezi 8:30 a 16:30 a staví v Medvědím kolenu. Výchozí zastávka kyvadlové dopravy je při hlavní silnici.

PARKOVIŠTĚ

V zimní sezóně máme pro naše klienty vyhrazen prostor v Medvědím kolenu, kapacita je omezená. Po vyčerpání kapacity si musíte zajistit invidualní parkování ve Špindlerově Mlýně.

 

 

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY

Jste škola, firma, sportovní oddíl, chtěli byste přijet k nám na Brádlerovy boudy a nemáte čím?

 

Rádi vám pomůžeme! DOPORUČUJEME po zkušenostech pana Jakuba Adámka tel.: +420 731 615 687.