Předpověď počasí ze dne: 31. 03. 2020 vytvořeno: 31. březen 11:05:36

VYBAVENÍ

Hlavní budova:

  • restaurace s celoročním provozem
  • ubytování se psem pouze na vyhrazených pokojích
  • jídelna s ledničkou, mikrovlnou troubou a rychlovarnou konvicí
  • dataprojektor, plátno, TV programy
  • finská sauna pro 6 osob (cena je 500,- Kč za 90 minut)
  • dětský koutek, v kterém je 2,5 m dlouhá skluzavka
  • pro ubytované hosty je v budově uzamykatelná úschovna lyží či kol zdarma
  • možnost zapůjčení grilů s palivem: na dřevěné uhlí nebo gril na pečení selat. Při objednání surovin od nás je zapůjčení zdarma, jinak účtujeme poplatek 200,- Kč. Potraviny je nutné objednat 48 hodin dopředu
  • dětské hřiště s pískovištěm, houpačkami a s trampolínou v bezprostřední blízkosti a na dohled z terasy
  • vyhrazené pokoje pro pobyt se psem

 

V PROSTORU RESTAURACE POKRYTÍ WI-FI!!

 

 

VOLNÝ ČAS

Provoz je zde pro svou mimořádnou polohu celoroční a skýtá mnoho možností pro prožití skvělé letní i zimní dovolené.

 

 

JARO, LÉTO, PODZIM:

Jarní, letní i podzimní měsíce přinášejí v Krkonoších taktéž neopakovatelné sportovní využití nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro turisty:

 

Pěší turistika: Brádlerovy boudy jsou strategickým výchozím bodem pro množství značených pěších tras po krkonošských hřebenech.

 

Cykloturistika: Cyklisté zde najdou desítky kilometrů vyznačených cyklotras.

 

Vycházky: Nezapomenutelným zážitkem je sběr hub, borůvek a ostatních lesních plodů v bezprostřední blízkosti boudy. Nedaleké tůňky na toku Bílého Labe jsou vhodné ke koupání.

 

 

 

ZIMA:


Sjezdové lyžování, snowboarding: Pro sjezdové lyžování a snowboardisty je k dispozici vlastní vlek (300m POMA). Je určen především začátečníkům a středně pokročilým. Poloha a nadmořská výška Brádlerovy boudy umožňují každoročně lyžování minimálně do Velikonoc, kdy zpravidla jinde už sníh není. Lyžařská sezóna zde končí o poznání později. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdové tratě s vleky ve Skiareálu Špindlerův Mlýn (na Medvědíně nebo ve Svatém Petru). Pro zpáteční návrat na boudu je možné objednat rolbu nebo skutr. Sjezdovka je upravována rolbou.

 

Běžky: Poloha na krkonošských hřebenech umožňuje již bez dalších překonání větších výškových rozdílů krátké i delší výlety i pro začínající běžkaře po značených zimních trasách. Po návratu můžete relaxovat v naší sauně.

 

Skialp: Na Brádlerových boudách je testovací centrum lyží Scott. Jeden kompletní set: lyže, hůlky, pásy, boty 500,- Kč jeden den.

 

Ledová lezecká stěna: Vyzkoušejte si adrenalinový zážitek s mačkami a cepínem přímo na Brádlerových boudách! Zajištění lanem je samozřejmostí!

 

Zimní bivak: Venkovní spaní v záhrabech. Cena 60,- Kč osoba/den není za ubytování, ale za využití služeb zázemí (WC, sprcha).